Bilişim ödülleri sahiplerini bulacak

Bilişim ödülleri sahiplerini bulacak

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi; Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinde faaliyet gösteren bilişim teknoloji şirketlerinin sınır ötesi iş birlikleriyle gerçekleştirdikleri projelerini ödüllendiriyor. Ödüllerin temel amacı; iş birliği için uluslararası bir platform oluşturmak ve sınır ötesi çabalara dikkat çekerek bu tür girişimleri teşvik etmek.

İSTANBUL

Zirve kapsamında düzenlenecek ICT Summit NOW Ödüllerinde, değerlendirmeler sonucu en yüksek puanı alan ilk üç proje ödül almaya hak kazanırken, ilk üçe giremeyen, ancak jürinin özel takdirini kazanan bir projeye de Jüri Özel Ödülü verilecek. Tüm ödüller, zirvenin açılış günü olan 24 Eylül 2013 tarihinde düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecek.

Ödüllerin yarışmaya katılan şirketlere yeni bir vizyon getireceğini ve yarışmanın etkin işbirliklerine zemin hazırlayacağını belirten ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi İçerik Komitesi Eşbaşkanı ve ICT Summit

NOW Ödülleri Komite Başkanı Ali Yurtsever, şunları söyledi:

Gerek ülkemizdeki, gerekse diğer ülkelerdeki bilişim şirketlerinin kendi aralarında kurdukları işbirliklerini bilmek istiyoruz. Bu işbirlikleriyle başka diyarlarda gerçekleştirdikleri başarılı projeleri tanımak istiyor, bu başarıları uluslararası bilişim kamuoyuna da tanıtmayı arzu ediyoruz. ICT Summit NOW Ödüllerini de böyle başarıları takdir etmek ve ödüllendirmek için düzenliyoruz.
Yakın gelecekte farklı sektörlerde ve gündelik hayatta kullanıma girecek yeni teknolojileri vurgulayan Daha Hiçbir Şey Görmediniz sloganını sahiplenen ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezinde düzenlenecek.

ICT Summit NOW Ödülleri için başvurular http://bit.ly/OdulBasvuruFormu adresinden yapılıyor. Son başvuru tarihi ise 7 Temmuz 2013.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.