Teknosa’ya oscar

Teknosa’ya oscar

‘Dünya Perakende Ödülleri’nde dünyanın önde gelen perakendecileri ile yarışıp finale kalarak birinci olan Teknosa, global perakende sektörünün en itibarlı ödülünü almaya hak kazandı.

Teknosa, dünya perakendecilik sektörünün Oscarı olarak bilinen Dünya Perakende Ödüllerine bu yıl damga vurdu. Geçtiğimiz yıllarda Tasarım ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk kategorilerindeki projeleri ile finalist olmayı başaran Teknosa, bu yıl Gelişen Pazar kategorisinde birinci olarak ödül almaya hak kazandı.20 Eylülde Londrada düzenlenen Dünya Perakende Ödülleri Töreni ve Gala Gecesinde ödüller sahiplerini bulurken, uluslararası alanda Türkiyeyi başarıyla temsil eden Teknosa; Şili, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Güney Afrikalı perakende şirketleriyle rekabet etti.

DÜNYANIN EN İYİ PERAKENDECİLERİ YARIŞTI

Sektörün en iyilerinin ödüllendirildiği organizasyonda, Teknosa daha önce de Planet konsepti ile Tasarım ve Kadın İçin Teknoloji projesi ile Sorumluluk Sahibi Perakendeci kategorisinde finale kalmaya hak kazanmıştı.5 ayrı kategoride düzenlenen Dünya Perakende Ödüllerine dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce perakendeci katıldı. Katılımcılar arasında yapılan detaylı inceleme sonrasında jüri tarafından açıklanan finalistler listesinde, her kategoride 6 firma yer aldı.

Teknosanın dünyanın önde gelen perakendecilerini geride bırakarak birinciliğe uzandığını söyleyen Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane, Bugün itibarıyla Türkiyenin 75 ilinde 280 mağazada Herkes için teknoloji felsefesiyle müşterilerimize Teknosa kalitesi ve hizmetini ulaştırmaya çalışıyoruz. Türkiyenin lider teknoloji perakende şirketi olarak yurt dışı yatırım planlarımızla bölgesel bir güç olmayı hedefliyoruz. 3 yıldır uluslararası arenada ülkemizi ve sektörü başarıyla temsil eden ve bu ödülün kazanılmasında emeği geçen tüm Teknosa çalışanlarını ve çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.