Dünyaca Ünlü Sahilde Dedektörle Altın Aradı

Geçtiğimiz günlerde Antalya’da meydana gelen kuvvetli fırtına antalya’yı büyük bozguna uğratmış, 1 kişi de hayatını kaybetmişti. Üzerinden belli bir süre geçtikten sonra bir kaç kişi fırtınayı fırsata çevirmeyi düşünüp, Konyaaltı sahilinde altın aradığı görüldü.

DEDEKTÖRLE ALTIN ARADI

Antalya’da iki haftadır etkili olan sağanak yağış ve fırtına nedeniyle sahilde dev dalgalar oluştu. Dalgaların azalmasının ardından Konyaaltı sahiline gelen dedektörlü bir kişi, yazın yerli ve yabancı turistlerin düşürdüğü altınların peşine düştü. Fırtınanın şiddetiyle dalgaların denizin dibindeki altınları kıyıya getirdiğini düşünen kişi, elindeki dedektörle sahil bandını didik didik taradı.

KUMDA BALIK AVI

Bazı vatandaşların ise Boğaçayı’nın denizle buluştuğu noktada, fırtına nedeniyle çiftlik kafeslerinden kaçan balıkları tutmaya devam ettiği görüldü. Sahil bandının, Boğaçayı’nın taşıdığı ağaç ve kargılar nedeniyle kirlendiği dikkat çekti.
Öte yandan bir kişinin de çayın denize sürüklediği atıklar arasındaki odun parçalarını yakacak olarak kullanmak üzere topladığı görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.